Bierzwnik zdobyty !

Autor: | sty 30, 2016 |

Podczas kiedy nasi najmłodsi mierzyli się w Spichlerzu nasza najsilniejsza kadra 9 osobowa (Tomasz Krzyszewski, Maciej Goździcki, Maksymilian Majdański, Dawid Krzyszewski, Jan Krzyszewski, Mateusz Szachowicz, Jakub Kamiński, Maciej Domagała i Igor Czerski) stawili się na Mistrzostwach Gminy Bierzwnik Dn. 30.01.2016 sprawdzając się z zawodnikami z innego województwa. Sprawdzian wyszedł znakomicie, a strzelczanie zgarnęli praktycznie wszystkie nagrody.

W kategorii Open zwyciężyli:

1. Maciej Goździcki 6pkt. STMGK Strzelce krajeńskie
  2. Tomasz Krzyszewski 5,5 pkt. STMGK Strzelce Krajeńskie
  3. Bartosz Kowalik 5,5 pkt Skoczek Choszczno

7. Maksymilian Majdański – 5 pkt. (STMGK Strzelce krajeńskie)

10. Dawid Krzyszewski – 4,5 pkt (STMGK Strzelce Krajeńskie)

W kategoriach wiekowych również nasi zawodnicy zostali nagrodzeni, do lat 10 zwyciężył Dawid Krzyszewski przed Mateuszem Szachowiczem; w kategorii Orlików drugi był Maksymilian Majdański przed Jakubem Kamińskim. W klasyfikacji młodzików zwyciężył Maciej Goździcki. Natomiast nasze rodziny szachowe również górowały I miejsce rodzina Krzyszewskich (Jan, Tomasz i Dawid) a II miejsce rodzina Kamińskich (Jarosław i Jakub). Wielkie gratulacje dla naszych zawodników, którzy po raz kolejny potwierdzili, że w okolicy nie mają sobie równych. W zawodach startowało 38 zawodników, a pod wrażeniem naszej gry byli przyjaciele z Choszczna, którzy to opisali na swojej stronie internetowej „Zawodnicy Strzeleccy pokonali Choszczeńską fale”